1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Whatsapp Plus Nedir? Whatsapp Plus Son Sürüm İndir *2022*

Whatsapp Plus Nedir? Whatsapp Plus Son Sürüm İndir *2022*
0

Whatsapp Plus tüm dünya’ da en çok kullanılan mesajlaşma ve görüntülü konuşma programıdır. Bu uygulama telefonlara girdi ve neredeyse herkes tarafından kullanılan bir uygulamadır. Büyük şirketler tarafından bile kullanılan bu program ile çalışanlar ile iletişime geçmek için bire bir uygulamalardandır. Muadilleri de olsa da en çok kullanışlı ve tercih edilen bir programdır. Bizde bu yazımız da sizlere Whatsapp+ apk ve Whatsapp+ apk indir gibi konular ile uygulamaya nasıl ulaşabilirsiniz. Bunları sizler ile paylaşacağız.

Whatsapp+ apk, sade bir kullanışa sahip olduğu için çok tercih ediliyor. Normal uygulamanın yanı sıra plus özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu Whatsapp+ halini sizlere tanıtmadan ve Whatsapp+ indirme linkini sizlere sunmadan şunu söylememiz de yarar var bu tarz apkleri indirmek cihazınıza zarar verebilir.

İçerikteki Başlıklar

Whatsapp Plus Apk İndir! İndirmeden Mutlaka Yapın!

Whatsapp normal olarak kullanıyorsanız bu işlemleri yapmadan önce bir yedeğini alın ve o şekilde silin ve yeni apk’ yi yükleyin. Verilerinizi yedeklemezseniz, veriler silinebilir.

Whatsapp Plus Özellikleri Nelerdir?

 • Mavi tık kapatma
 • Yazıyor ifadesini gizleme
 • Silinen mesajları veya fotoğrafları görme
 • Okundu işaretini saklama
 • Kişiye özel çevrimiçi bildirimi aktif etme
 • Farklı tema seçenekleri
 • Geçmiş kayıtları tutma

Bu özellikleri yukarıda paylaştık buna benzer bir çok özellik mevcuttur. Bunun haricinde normal olan uygulama da resim ve video göndermeler de sorunlar olabiliyor. Bu sorunları bu uygulama da çok az yaşarsınız. Plus sürümde bir çok dosya ve video uzantısı desteklenmekle beraber 1 GB olan dosyaları bile gönderebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sadece WhatsApp plus’ a aittir.

WhatsApp Plus iOS Oluyor Mu?

WhatsApp Plus bir apk uygulaması sadece android cihazları desteklemektedir. Öyle ki WhatsApp Plus ios veya WhatsApp Plus iphone maalesef olmamaktadır. Wp Plus apk olarak indirmeniz mümkündür.

WhatsApp Plus Güncelleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Plus son sürüm gücelleme geldiğinde uygulamanız da uyarı ekranınıza gelecektir. Tekrar uygulamayı yükeyerek güncellemelere ulaşabilirsiniz. Yada sitemizden indirdiğiniz bu uygulamayı tekrar sitemize gelerek indirmeniz mümkün, güncellemenin gelmesi ile sitemizdeki linkte güncellenmektedir.

WhatsApp Plus APK Nedir?

Normal whatsapp uygulamasından farklı özellikler sunan WhatsApp apk üçüncü taraf bir uygulamadır. Kullanıcılara tema özelleştirme, gizlilik gibi imkânlar sunarken, WhatsApp Messenger’ın ve normal uygulamadaki bazı kısıtlamaları ortadan kaldırmaktadır. Üçüncü taraf bir uygulama olduğu Google Play Store gibi uygulama mağazalarında bulamazsınız. Bununla beraber sadece apk şeklinde indirmeniz mümkün olacaktır. Bu gibi üçüncü taraf uygulamalara sadece apk ile ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Plus İndir Hakkında

Whatsapp apk indir, çok kolaydır. Verdiğimiz linke tıklayarak indirme ve kurulum işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu gören kullanıcılar normal Whatsapp uygulamasında neden bu özellikler yok diye merak etmektedirler. Bunun tek sebebi olabilir bu gibi şirketler sürdürebilirlik anlayışına uyum sağlamaktan dolayı bu şekilde çözümler üretmektedirler.

WhatsApp Plus V16.20 Son Sürümünü Güncelleyin 2022

WhatsApp Plus güncellemesi 2022 hakkındabilgileri sizlere aktaracağız.

 • Mesajlara emojilere tepkiler vererek etkileşimi artırabilirsiniz.
 • Normal uygulama da olduğu gibi sesli ve görüntülü iletişim kurabilirsiniz.
 • WhatsApp+ Son Sürüm apk’yı indirdikten sonra, gruplardaki üyelerin mesajlarını ismine tıklayarak görüntüleyebileceğinizi fark edeceksiniz.
 • Medya görünürlüğü kapatıldığında, medyaları galerinin içine kayıt edebilirsiniz.

WhatsApp Plus apk 2022 Nasıl Kurulur?

 • Yukarıdaki bağlantıdan WhatsApp+’ı indirin.
 • Whatsapp plus bu gibi uygulamalar yukarıda da belirttik mağazalarda bulamazsınız. Bu nedenle, WhatsApp plus’ı indirirken sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
 • Bilinmeyen kaynaklardan indirmeyi etkinleştirmeniz gerekiyor. Bunun için Telefon ayarları > güvenlik > bilinmeyen kaynaklar.
 • Telefon numaranızı girin.
 • Yedeklemiş olduğunuz sohbetleri ve medyayı geri yükleyin.

Android WhatsApp Silinen Sohbeti Geri Getirme

Whatsapp android üzerinde mevcutsa otomatik yedekleme açık olacaktır. Bunun sayesinde silinen mesajları görme ve Wp silinen mesajları geri getirme oldukça kolaydır. WhatsApp eski mesajları geri getirme bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Android WhatsApp silinen sohbeti geri getirme için whatsapp uygulamasını silin ve tekrar WhatsApp’ı geri yükleyin. Bu uygulamayı tekrar yüklediğinizde size tekrar geri yükleme yapılsın mı diye soracaktır. “Geri Yükle” seçeneğini seçip sonra “İleri” dediğinizde ugyulama tekrar yüklenecek ve silinen veriler geri dönecektir.

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme

Eğer iphone’ da silinen mesajları geri getirmek istiyorsanız bu işlemler daha farklı olacaktır. Whatsapp silinen mesajları geri getirmek için adımlar;

 • Whatsapp verilerinin ne kadar sürede yedeklenmesi gerektiğini seçin.
 • Bu yedekleme işlemi için yapılması gerekenler,
 • Silinen mesajlarınızı geri getirmek için,
 • Uygulamayı silip tekrardan kurulması gerekiyor
 • Whatsapp uygulaması yeniden yüklendikten sonra, yedeklemek için izin isteyecektir.
 • Bu yedeklemeyi geri yükle seçeneğine tıklamanız halinde sohbet yedeğinizi geri yüklemeniz de mümkün olacaktır.

Sizlere yukarıda bahsettiğimiz adımlar ile en son yaptığınız yedekleme işlemlerini geri getirebilirsiniz. Bundan dolayı WhatsApp’ta bulunan önemli mesajlarınızı sıklıkla yedekleyin. Ayrıca faklı kişilerin mesajlarını onlardan habersiz yedekleme ve görme durumları söz konusu olmayacaktır. Bu yasal suçtur.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Whatsapp+ indirme işlemini yapmak ister misiniz? Whatsapp+ 2021 nedir hakkında fikirleriniz nelerdir? Ayrıca Whatsapp+ apk ile ilgili alt kısımdan yorumlarda bulunarak bizimle iletime geçin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir