1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Whatsapp Aero Apk indir | Güncel Sürüm 2022

Whatsapp Aero Apk indir | Güncel Sürüm 2022
0

Whatsapp Aero inceleyeceğimiz bu yazımızda kullanıcıların en çok sohbet etmek için veya işlerini yürütmek için kullandığı uygulamayı sizlerle paylaşacağız. Whatsapp Aero bu apklerden bir tanesidir. Bu apk whatsapp ile aynı uygulama olmasının yanısıra üstün özelliklere sahiptir.

Uygulamayı indirmek ve yüklemek için bir çok yönlendirmemiz olacak, dikkatli bir şekilde okuyup uygulamanız yararınıza olacaktır.

İçerikteki Başlıklar

Whatsapp Aero Nedir ?

Whatsapp Aero, orjinal olarak kullanmış olduğunuz whatsapp uygulamasının modlu halidir. Bu uygulama 2019 yılında piyasaya sürülmüştür. Görünüşü ve kullanışı gayet güzel ve kolaydır.

Aero Whatsapp apk uygulamasının birçok olağanüstü özelliği bulunmaktadır, herkesin bir kez kullanıp deneyimlemesi gerekiyor. Kullanıcının kullandıktan sonra hemen dikkatini çeken arayüzü sayesinde normal whatsapp bırakmanız mümkün olacaktır. Uçtan uca şifreleme sayesinde gönül rahatlığı ile kullanacaksınız.

Whatsapp Aero İndir

Uygulama ismiWhatsApp Aero
YazarHazar BOZKURT & Fouad Mokdad
Sürümüv19.41.5 ve 9.45
LisansSORULAR
Kategorilerİletişim
beden69 MB
Son Güncelleme1 gün önce

Whatsapp Aero v9.45 İndir apk

Whatsapp Aero Neden bu kadar Popüler ?

Whatsapp Aero bir çok yeni özelliğin gelmesiyle bir çok kişi tarafından tercih edilmekte ve önerilmektedir. Son sürümü indirdiğinizde bir çok özelliğe sahip olacak ve güncellenen versiyonlardan yararlanacaksınız.

Tıpkı farklı Whatsapp versiyonlarında olduğu gibi en çok kullanılan modlardan biri olmasına kesin gözüyle bakılmaktadır.

Bu içeriği sevebilirsiniz: Stranger Things 5.sezon Ne Zaman ? 2023

WhatsApp Aero’yu Resmi WhatsApp İle Birlikte Kullanabilirsiniz

Telefonunuzda normal whatsapp kullanmakta olup whatsapp aero’yu nasıl kullanacağınız bilmediğinizi varsayarak bu uygulamaları birlikte kullanacağınızı söylesek nasıl olurdu. Evet bu mümkündür.

Bu modları kullanmak için normal uygulamayı kaldırmanız gerekmeyecektir. Mod ile birlikte gelen anti-ban özelliğini deneyin.

Whatsapp Aero Özellikleri Nelerdir ?

Anti-Yasaklama: Whatsapp aero apk sürümü, resmi whatsapp tarafından yasaklamayı önleyen bir özelliktir. Wa istediğiniz kadar kullanabileceğinizi gösteren bir moddur.

Yeni ve Şık Arayüzü: Yeni kullanıcı arayüzü ile normal uygulamadan daha şık bir biçimde kullanmanız ve yeni bir uygulama edinmiş gibi hissedersiniz.

Verilerin Yedeklenmesi: Verilerinizin korunması ve yedeklerinin alınması özelliğidir. Uygulamayı başka bir cihaza indirmek isterseniz verileri yedekleyip yeni cihaza aktarabilirsiniz.

Uygulama Temaları: Bir çok özelliğin yanı sıra kullanıcıların her zaman kullanabileceği temalar mevcuttur. Bu temaları istediğiniz gibi ücretsiz kullanabilirsiniz.

Anti-virüs: Bu uygulamalar genellikle virüsler açısından sıkıntılı uygulamalardandır fakat uygulamayı geliştirenler kesinlikle sadece uygulamayı kullanacakları düşünüp anti-virüs özelliği ile gelebilecek saldırılarda sizi koruyacaktır.

Dnd Modu: Bu özellik bir bildirim almak istemediğiniz de aktifleştireceğiniz bir özelliktir. Video izlerken telefonla konuşurken herhangi bir bildirim almak istemezseniz aktifleştirmeniz gerekir.

Otomatik cevap: Biri size birşey mi yazdı ona otomatik cevap yollayabilirsiniz. Bu özelliği seveceksiniz.

Mesaj Zamanlayıcı: Herhangi bir mesaj yazmak istiyorsunuz ama geç mi kalıyorsunuz sorun değil bu özellik ile mesajlarınızın zamanlamasını yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Galeriden fotoğrafı/videoyu gizle: Herhangi bir fotoğrafı veya videoyu saklamak için bu özelliği aktifleştirebilirsiniz. Bu sayede telefonunuz başkasının elinde olsa da sorun yaşamazsınız.

Instagram Styled hikayeler çubuğu eklendi: İnstgram’ ın bir özelliği olduğu stil hikayeler whatsapp uyarlandı. Buözellik gayet güzel bir özelliktir. Bir çok gelen özellik sayesinde bu moda aşık olabilirsiniz.

Artan paylaşım limiti: WhatsApp Aero APK aynı anda bir çok dosya, ses dosyası veya video göndermeniz olanaklı hale geliyor. Normal uygulama da yaşanılan sorunu bu modda yaşamazsınız.

Çok sayıda emoji ve Çıkartma Paketi: Bu modda, bir çok emoji özelleştirildi ve sunuldu yeni emojileri kullanabilirsiniz.

Daha iyi güvenlik: WhatsApp Aero APK, bu tip uygulamalarda veriler çok önemlidir. Verilerinizin silinmemesi veya çalınmaması için geliştirilen bir özelliktir.

Ana Ekran Özelleştirmeleri: WA Aero’nun en son sürümü, ana ekran özelleştirmesine olanak tanır; bu da ana ekranın istediğiniz zaman kendi istediğinize göre değiştirmeniz anlamına gelmektedir. Bunlar WhatsApp Aero’nun çekici özellikleridir.

Mavi Tiki Gizle: Açmak istediğiniz bir mesajımı açtınız veya cevaplamak istemediğiniz bir mesajı merak etmeyin bu özellik ile karşı tarafın bu mesajı açtığını görmezsiniz.

Veri kalitesi: Göndermek istediğiniz herhangi bir içerik mi mevcut bu özellik sayesinde veriler kalite kaybı yaşamaz. Bu, WhatsApp Aero APK’nin tam çözünürlüklü görüntüler göndermenize olanak tanır.

WhatsApp Aero APK Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Android telefonunuza WhatsApp Aero APK’sini indirmek için, Play Store’ da bulunmayan uygulamaları açmak için izin vermeniz gerekmektedir.

WhatsApp’ın Aero sürümünü indirmek için internet bağlantısının olması gerekiyor. Bu modu herhangi bir android telefona indirmeniz mümkündür.

  • Sitemiz üzerinden apk’yi edinin
  • İndirmenin tamamlanmasını bekleyin
  • İndirme bittikten sonra indirilmiş dosyanınzıı telefonda bulun
  • Cihazınıza Aero WhatsApp APK yüklemek için bilinmeyen kaynaklardan izin verin ve yükle düğmesine tıklayın.
  • Kurulum bitti ve uygulamayı açın
  • Numaranızı yazın
  • onay gelecektir bu onayı uygulamada yazın
  • Kullanmaya başlayın

Not: WhatsApp Aero APK’nın sürümünü indirmek için yukarıdaki yönergeleri takip edin ve uygulamanızı açın. Kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Aero v9.45 İndir apk

Whatsapp Aero 2022 Nasıl İndirilir ?

Sitemiz üzerinden apk’yi edinin
İndirmenin tamamlanmasını bekleyin
İndirme bittikten sonra indirilmiş dosyanınzıı telefonda bulun
Cihazınıza Aero WhatsApp APK yüklemek için bilinmeyen kaynaklardan izin verin ve yükle düğmesine tıklayın.
Kurulum bitti ve uygulamayı açın
Numaranızı yazın
onay gelecektir bu onayı uygulamada yazın
Kullanmaya başlayın

Whatsapp Aero Son Sürüm

Şuan da Whatsapp aero son sürümü sitemizde mevcuttur. Linke giderek edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap