1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Web Güvercin | My Restaurant | Yemek Sepeti | 2022 🍕

Web Güvercin | My Restaurant | Yemek Sepeti | 2022 🍕
4

Web Güvercin, yemek sepetinin restoranlar için sipariş almaları adına kurmuş olduğu bir sistemdir. Web Güvercin sayfasına restoranlar ürünlerini ekleyebilir, çıkartabilir ve sipariş alabilirler. Bu sistem son zamanlarda sorunlar yaşattığı için yemek sepeti tarafından değiştirilmiş ve yerine farklı bir sistem ile değiştirilmiştir. Bizde sizlere bu güncel adresi sizlere aktaracağız.

Yemek Sepeti altyapısı ile geliştirilen Web Güvercin Yemek Sepeti ve Portakal platformları Yemek sepeti sisteminin restoranların daha verimli çalışmaları için geliştirdiği bir sistemdir. 2001 yılında Nevzat Aydın, Melih Ödemiş, Gökhan Akan ve Cem Nufusi isimleri ile kurulmuş şirket 2015 yılında Delivery Hero şirketine devredilmiştir.

Web Güvercin Portakal

Web Güvercin Portakal şu anda eski bir sistem olduğu için kullanılmamaktadır. Bundan 6-7 ay önce bu sistemi kullanan yemek sepeti radikal bir kararla tüm altyapısını değiştirmiştir. Restoranların bir süre zorluk çektiği sistem şu anda emekleme aşamasında olduğu için sorunlar devam etmektedir. Ancak ilerleyen dönemde bu sorunlar giderilecektir.

Web Güvercin Yemek Sepeti

Web Güvercin giriş adımlarından sonra karşınıza gelen ekranda sipariş takibi, menü aç kapat, sipariş bölgelerini aç kapat gibi seçenekler gelmektedir. Ancak bu sistem yeni gelen güncelleme ile adını My Restaurant ile değişmiştir. Yeni güncelleme de yapılabilecek işlemler aşağıda belirtiğimiz gibidir. Size vereceğimiz linkten bu sisteme rahatlıkla ulaşacaksınız.

My Restaurant

Web Güvercin Restaurant Girişi

My Restaurant sistemi web güvercin yerine gelen bir sistemdir. Bu sistemde restaurantların yapacağı işlemler Yorum ve puanlar, menü yönetimi, çalışma saatleri ve bir çok işlemi restaurantlar bu sistem içerisinde rahatlıkla bulacaklardır.

Sisteme mail adresi ve şifre ile giriş yapılıyor, 2. adımda telefon numarası istiyor istenirse bu adımı yazmadan geçebilirsiniz. Ardından portala giriş yapabilirsiniz.

Herhangi bir sorun yaşanması durumunda portalın içerisinde ” Yardım Merkezi ” bulunmaktadır. Buradan ister ” Yeni Talep ” sekmesinden talebi oluşturabilir, isterseniz ” SSS ” sekmesinden sık sorulan sorulara ulaşabilirsiniz. Sorununuz düzelmez ise 0212 359 18 00 yada 444 54 45 numarasını çevirebilirsiniz. Yemek sepetine mail ile” info@yemeksepeti.com ” adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Play Store Nasıl Güncellenir ? 2022

Yemeksepeti Yeni Restoran Kayıt İşlemleri

Yemeksepeti üzerinden kadınızı oluşturmadıysanız online bir şekilde bu işlemleri yapabilirsiniz. Yemeksepeti gibi büyük bir pazarda yer alarak müşterilerinizin artmasını sağlayabilirsiniz. Size paylaştığımız linkten üyeliğinizi oluşturarak bu büyük pazara ortak olabilirsiniz. Yeni Restoran Kayıt İşlemi : https://partner.yemeksepeti.com tıklamanız yeterli olacaktır.

Yemeksepeti Aylık Kaç Ziyaretçi Almaktadır?

Şuan da sadece web sitesi günde 300-400 bin arası ziyaretçi almaktadır. Aylık 8- 9 milyonu bulan bu pazar da kesinlikle yer almanızı öneririz. Mobil verileri buna dahil değildir. Mobil işlemler günümüzde webden daha çok kullanılmaktadır.

Yemeksepeti Aylık Ziyaretçi

Yemeksepeti

My Restaurant Panel

Restaurantınızı kayıt ederken vermiş olduğunuz mail adresine şifre gelecektir. Gelmediği taktirde ” şifremi unuttum ” adımından şifrenizi mailinize isteyebilirsiniz.

Yemeksepeti GoWeb Yazıcı Ayarları

Yemeksepeti GoWeb Yazıcı Ayarları

Web Güvercin Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Yemek sepeti üzerinden verilen sipariş direkt olarak Web Güvercin paneline düşmektedir. Bu panele düşen siparişler restaurantın onay ve reddet aşamasına ulaşır. Ellerinde olmayan üründen veya kurye sorunlarından dolayı iptal etme işlemleri de yapılabilmektedir.

Sipariş ulaşan restaurant karşısına çıkan aşamaları yaptıktan sonra işlemler müşteriye ve yemek sepeti platformuna ulaşır bu işlemler ” hazırlanıyor, yolda ve siparişi tamamla ” gibidir.

Sipariş geldikten sonra kontroller yapılır ve herhangi bir eksik olması durumunda restaurant veya yemek sepeti müşteri hizmetlerine ulaşılması gerekmektedir. Siparişler hazırlanıp sizlere ulaştığı zamandan bir buçuk saat sonra değerlendirme yapılabilmektedir.

My Restaurant

Üyelik aşamalarında sorun yaşamanız durumunda yorum kısmından sitemiz ile de irtibat kurabilirsiniz. Bu sayede işlemlerin hızlı yürümesi için fikir edinir, bu doğrultu da yardımcı olmaya çalışırız.

Yemeksepeti restoran üyeliği nasıl yapılır?

  • Birinci adımda Online olarak kaydolun,
  • Yemeksepeti tarafından size ulaştırılacak olan sözleşmeyi beklemeniz gerekiyor,
  • Sözleşme size ulaştıktan sonra Sözleşmeyi imzalayın,
  • Yemeksepeti hesabınız oluşturulmuştur.

Yemeksepeti yüzde kaç alıyor?

Yemeksepeti‘nin ortalama komisyonu %8 civarındadır. En yüksek komisyon oranı ise %12’ dir. Kurye servisi hizmetini alıyorsanız bu oranı komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryeniz mevcut ise böyle bir sorun kalmaz, %10 komisyon verirsiniz.

Web Güvercin Nedir?  

Web Güvercin, yemek sepetinin restoranlar için sipariş almaları adına kurmuş olduğu bir sistemdir. Sayfa da restoranlar ürünlerini ekleyebilir, çıkartabilir ve sipariş alabilirler.

My Restaurant Nedir?

My restaurant, yemek sepetinin web güvercin yerine getirdiği restaurantların kullanım panelidir. Restaurantlar bu panel de bir çok işlemini rahatlıkla yapmaktadırlar.

My Restaurant Adresi nedir?

Yayınladığımız makalenin içeriğinde link ve yönlendirme mevcuttur. Link üzerinden siteye giriş yapabilirsiniz. Nasıl giriş yapılacağını bilmiyorsanız yazımız size yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Çok bilgilendiriciydi teşekkür ederim

  2. Çok bilgilendiriciydi teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir