1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Tiktok Filigran Kaldırma | Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır? *2022*

Tiktok Filigran Kaldırma | Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır? *2022*
0

Tiktok Filigran Kaldırma yoğun olarak araştırılan bir kelimedir. Bizde bu yazımızda Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır? sorusuna bazı yöntemlerden bahsedeceğiz.

TikTok kullanıcıları hazırlamış oldukları videoları tiktok mecrasına yüklemektedirler, ancak bu videolarda bulunan filigranlardan kurtulmak istemektedirler. Tiktok üzerinden indirilen her video da filigran da mevcuttur, bu filigranı da kaldırmak istiyorlar.

Bu doğrultu da kendi videosuna sahip bir kullanıcı video yüklemek isterse de filigran olacaktır. Bu nokta da şu aşamaları yapmakta yarar olacaktır.

İçerikteki Başlıklar

Tiktok Filigran Kaldırma BeeCUT

Vidolardan filigran kaldırmak için bir çok program mevcuttur. TikTok filigranı nasıl kaldırılır sorusu için 1.önerebileceğimiz aplikasyon BeeCut, kolay kullanıma ve kullanıcı arayüzüne sahip bu program da işlemleri yapabilirsiniz.

Herhangi bir zorluğu bulunmayan Beecut da tamamen kolay bir şekilde filigranı yok edebilirsiniz. Bu programı kullanmak için bilgisayar’ a indirmeniz gerekiyor. Ardından programı çalıştırın. Bu işlemlerden sonra 9:16 oranına geçin. işlemler sonunda aşağıda yer alan adımları takip edin.

 1. Programı açın ve aktar bölümüne girin, içe aktar adımına devam edin.
 2. Videoyu seçin, zaman bölümünde yer alan video seçeneğini seçin.
 3. Önümüze gelen ekran da kırpma işlemi yapın.

Bu işlemler ardından kırptığınız yer silinecektir.

İlginizi Çekebilir : Yasaklı Sitelere Giriş (Kesin Çözüm) *2022*

Tiktok Filigran Kaldırma Watermark Removal for TikTok

Bilgisayar da işlem yapmak istemiyorsanız telefonunuzu da kullanabilirsiniz, Watermark Removal for TikTok telefon için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Play store üzerinde bulabileceğiniz bu program, Android işlemcili telefonlarda kullanılabilir. Düşük bir boyut olduğu için yer kaplama çok fazla yapmayacaktır. Tamamen kullanıcı dostudur.

Kolay ve basit adımları olan Watermark Removal for TikTok aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

 1. Programı yükleyin, giriş yapın.
 2. Tiktok üzerinden videonun linkine ulaşın ve kopyalayın.
 3. Tekrar programı açın ve linki yapıştırın.
 4. Videoyu indir üzerine dokunun.

Bu işlemlerden sonra filigran silinecek ve işlemimiz sonlanacaktır. Bir çok video da bu işlemleri yapabilirsiniz.

Tiktok Filigran Kaldırma Remove & Add Watermark

Bu program da filigran ekleme ve kaldırma işlemi yapabilirsiniz, Remove & Add Watermark adlı bu program da oldukça kullanışlıdır. Bu program sayesinde işlemlerinizi sadece bu program ile yapabilirsiniz. Ekleme ve kaldırma işlemlerini sorunsuz halledecektir.

Program boyutu ve kullanışlığı açısından sizin için bulunmaz bir aplikasyon olacaktır. Kolay kullanımı sayesinde istediğiniz gibi işlemleri hızlı yapabilirsiniz.

Tiktok Filigran Kaldırma Apowersoft Watermark Remover

Bu programımız da tam sizlik olacaktır. TikTok filigran silme işlemlerinizi hızlı ve kolay yapmak için Apowersoft Watermark Remover bu programı kullanabilirsiniz. Filigranları kaldırmak için bu programı kullanmak istiyorsanız Android sistemde ve Windows işletim sisteminde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Boyut olarakta yine kullanıcı dostu olduğunu söylemekte yarar vardır.

Sade bir arayüze sahip olmasından kaynalı kolaylıkla Filigranı kaldırabilir ve videoyu indirebilirsiniz. Sonra da bu videoyu herhangi bir platformda paylaşmak için kullanacaksanız o platforma gidip yüklemeniz yeterli olacaktır.

Tiktok Filigran Kaldırma Video Eraser

Buraya kadar hep Android ve Bilgisayar için programlara yer verdik fakat bu program ile beraber ios cihazınızda da işlemleri yapabileceksiniz. Kolay bir şekilde adımları takip ederek işlemini yapabileceksiniz.

Yine boyut olarak cihazınızı yormayacak bu program da logo, filigran gibi işlemlerinizi kolay ve basit arayzü sayesinde uygulayabileceksiniz.

Bir çok uygulama size sunduk fakat hoşunuza gitmedi. Bu başlığımız da sizlere bu işlemleri bir web sitesi ile de yapabileceğinizi paylaşacağız.

Filigran kaldırmak için sizlere 5 tane mükemmel siteyi sizlere sunuyoruz.

 • ssstiktik: Bu site de filigranı kaldırıyorsunuz ve ardından videoları mp4 ve hd indirmeniz mümkün hale geliyor. En popüler sitelerden biridir.
 • Müzikle Aşağı: Telefondan, tabletten ve bilgisayardan bu siteye girerek filigranı yok edebilirsiniz. Alacağınız videoları sosyal ağlardan paylaşmakta size kalıyor.
 • Apowersoft: Bu web sitesi masaüstü kullanabileceğiniz resim ve videolardaki logoları kaldırabileceğiniz bir websitesidir. Bu websitesinde birkaç filigranı aynı anda kaldırmanız mümün fakat deneme sürümünden sonra ücret ödemeniz gerekcektir. Çok işinize yarayacak bir websitesidir.
 • SnapTik: Bu sitenin bir mobil uygulaması da mevcuttur. Herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan giriş yapabilir ve işlemlerini yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise tiktok linkinin kopyasıdır.

Filigranı Kaldırmak Yasal mı?

Herhangi bir soru aklınız da olmasın, hiç bir yasal dışı işlem yapmıyorsunuz. Yazımıza sizlere bir sürü bu işlemi yapabileceğiniz klavuzlardan söz ettik herhangi birini veya bir kaçını kullanabilirsiniz.

Ancak büyük markaların veya başka videoları telif hakkı olup olmadığını sormak için bağlantısını aldığınız kişi ile irtibata geçin ve öğrenin.

Bu şirket, herhangi bir kullanıcının telif hakkını ihlal etmesine izin vermez, bu gibi yazılara denk gelirseniz o videolardan uzak durmanız da yarar vardır.

Yazımızı okudunuz aplikasyonları ve web siteleri öğrendiniz artık tiktok filigran nasıl kaldırılır ve bu videoları paylaşmanız nasıl paylaşabilirsiniz gibi sorular aklınızdan bir nebze olsun son bulmuş olması gerekiyor. Yazımızı beğendi iseniz yorumlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Her gün sizlere yarayacak bilgisel içerikler ile sizlere bilgi aktarmaya çalışıyoruz. Umarız işinize yarıyordur. Sağlıcakla kalın.

TikTok videoları filigransız nasıl indirilir?

Yazımızda paylaştığımız bir çok başlıkta adımları takip ederek ve uygulamaları yükledikten sonra işlemleri uygulayarak filigransız videolara ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

sssTikTok nedir?

Bu site de filigranı kaldırıyorsunuz ve ardından videoları mp4 ve hd indirmeniz mümkün hale geliyor. En popüler sitelerden biridir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir