1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Stranger Things 5.sezon Ne Zaman ? 2023

Stranger Things 5.sezon Ne Zaman ? 2023
0

Stranger Things 5.sezon ne zaman merak edenler için bu yazımızı paylaşıyoruz. Dizinin yapım firması Netflix ücretsiz izleme programı olduğundan dolayı yayın hakları da Netflix platformundadır. Çok izlenen bir dizi olmasının yanı sıra bir çok kesimi içine çeken bir dizi olmuştur. 4.sezonu uzun bir aranın ardından çeken dizi yeni bölümlerinin ne zaman geleceğini merak eden izleyicilerini merakta bırakmaktadır.

İçerikteki Başlıklar

Stranger Things Konusu Nedir ?

1980’lerde Indiana eyaletinin Hawkins adındaki kurgusal kasabasında konusu geçen dizinin ilk sezonu, genç bir çocuğun kasabada meydana gelen doğaüstü olayların ortasında kaybolması ve kaybolan arkadaşlarını arayan üç çocuğa yardım eden, psikokinetik güçlere sahip bir kızın ortaya çıkışı üzerine yapılan araştırmaları anlatmaktadır. İkinci sezon, ilkinden bir yıl sonrasını konu alır ve karakterlerin o sezondan sonra oluşan sonuçlarla başa çıkmasını anlatmaktadır.

Stranger Things Kaç Sezon ?

Dizinin şuan da 4 sezon oynanmıştır. 5.sezon ile izleyicilerin karşısına çıkacak dizi de merak edilen olaylar çokça karşımıza çıkacaktır.

Stranger Things

Stranger Things İzle

Sitemizden ulaşacağınız Dizipal sitesi ile diziyi keyifle izleyebilirsiniz. Şuan da 4 sezondan oluşan diziyi her sezonunu keyifle izleyeceğinize eminiz. Dizinin bir çok bölümünde gençler oynamaktadır.

Stranger Things 4 Sezon İzle

Dizinin 1.sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. 2.sezonu 9 bölümden oluşuyor. 3.sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. 4.sezonu 2 kısımdan ve 9 bölümden oluşmaktadır.

Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman ?

5.sezon muhtemelen 4.sezonun yayınlandığı tarihler olan Mayıs – Temmuz arasında yayınlanacaktır. Süresi belli olduğunda sitemiz üzerinden güncellemesi yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir