1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji

Sanal Numara ile Whatsapp Oluşturma *2022*

Sanal Numara ile Whatsapp Oluşturma *2022*
0

Sanal Numara ile Whatsapp Oluşturma yazımızda sizlere bedava sanal numara nasıl oluşturulur? ve sanal numara ile whatsapp oluşturma adımlarını aktaracağız. Bu yapacağınız işlemler kısa ve öz olarak sizlerle paylaşacağız.

WhatsApp, dünyanın en iyi ve en çok kullanılan sms uygulamalarındandır ve aynı zamanda görüntülü iletişim kurabileceğiniz bir appdir.  Bundandır ki bu uygulamayı ekstra olarak cihazlarında kullanmak isteyenler mevcuttur. Sizlerle paylaşacağımız adımlar ile istediğiniz zaman WhatsApp hesabı oluşturun.

İçerikteki Başlıklar

Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

Bu uygulamaları yapmak için bizlere birden fazla sim kart gerekecektir, bundan dolayıdır ki sim kartımız birden fazla değilse bu işlemleri yapmamız zor olacaktır. WhatsApp doğrulama kodu mu arıyorsunuz, size bu işlemin nasıl olduğunu göstereceğiz. Bu, SIM karta ihtiyaç duymadan ücretsiz bir sanal numara oluşturmayı sağlayacaktır.

Ücretsiz Sanal Telefon Numarası nasıl alınır

Telefon numarası sağlayacağımız bir çok site veya uygulamalar mevcut olup bu sitelerden numara temin edebiliriz. Geçici numaralar ile yeni numara ile whatsapp giriş yapabilir ve istediğimiz kişiye sms yollayabiliriz. Sizlerle en iyi numara sağlayacak ve sizlere sunacağız. Whatsapp doğrulama için sahte numara sağlayıcılar listesine ulaşabileceksiniz.

TalkaTone (Ücretsiz)

Talkatone , ücretsiz Metinleri gönderip alabilmenizi ve her yerden aramanızı sağlar! Play store’ dan edinebilirsiniz. Facebook hesabınız varsa onunla bu uygulamaya giriş yapabilirsiniz. TalkaTone, Whatsapp kullanmanız için sizlere bir numara verecektir. O numarayı whatsapp uygulamasına girerek işlemlere devam edebilirsiniz.

Ardından whatsapp size verilen numaraları girin ve sms alın, ardından da işlemlere devam ederek whatsapp giriş sağlayabilirsiniz.

Android kullanıcıları için buradan ulaşabilirsiniz.

SMS Receive Free

Bu işlemlerde yine ücretsiz bir numara elde edebilirsiniz. Bu site de ABD, İngiltere, CA vb. 25+ telefon nuamraları mevcuttur. Tamamen ücretsizdir. 21 günde telefon numaralarını günceller. Bu numaralardan herhangi birini whatsapp doğrulaması için kullanacaksınız Bu hizmetler ücretsiz olduğundan dolayı farklı kullanıcılar bu numaraları kullanıyor olabilir.

Bu temin edilen numaraları alırken hızlı olmanız gerekiyor. Bu numaraları temin edebilirseniz uzun bir süre kullanabilirsiniz.

SMS Receive Free web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Virtual SMS Number

Son zamanlarda web’de bulunan ücretsiz telefon numarası sağlayıcıları arasında en popüler olanlardandır. Ücretsiz 52 sanal numara sağlayabiliyor (ABD, İngiltere, CA). Buradan özel numara da satın alabilirsiniz.

Virtual SMS Number web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Receive SMS Online

Başka bir popüler ücretsiz sanal telefon numarası sağlayıcısıdır. Bu siteye kayıt olmaya gerek yoktur. ABD, İngiltere, DE, FR ve EUROPE’den telefon numaraları ve bir çok farklı ülkelerin numaralarını sağlayabiliyorlar. 15+ Aktif Ücretsiz sanal Telefon Numaraları artı özel telefon numaraları da sunmaktadırlar. Eğer ilgilendiyseniz, sadece “servis satın al” butonuna basarsanız 0,9$ bir tutar tutacaktır. Whatsapp doğrulama için ücretsiz numara alabilirsiniz.

Receive SMS Online web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Proovl SMS

Proovl SMS, ABD ve İngiltere mobil SIM bu numaraları ile sms alarak doğrulama işlemlerini yapabilirsiniz. Proovl sitesinde Whatsapp doğrulama için ücretsiz numara alabilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Proovl SMS web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Whatsapp Plus Nedir? Whatsapp Plus Son Sürüm İndir *2022*

Fonyou ile WhatsApp Hesabı Nasıl Oluşturulur

Yukarıdaki tüm adımlar bitmiş durumda ve sanal numara ile WhatsApp hesabı oluşturmaya çok daha yakınız.

Adım 1 : Size vereceğimiz linkten foryou uygulamasını indirin.
Adım 2 : Uygulamayı açın ve hesap oluşturun. Email, ülke, Eyalet, Posta Kodu gibi bilgileri doldurun. İnternet üzerinden fake bir adres ve posta kodu bulabilirsiniz. Şartlar ve koşulları a kabul edip son olarak Devam Et butonuna basabilirsiniz.
Adım 3 : Şimdi hesabınıza girebilirsiniz.
Adım 4 : Bir sonraki sayfada Aramaları & Mesajları Al seçeneğini bulacaksınız; daha sonra whatsapp üzerindeki ücretsiz sanal telefon numarası ile whatsapp oluşturabilir ve whatsapp üzerindeki sanal telefon numarasıyla whatsapp’ı doğrulayabilir ve alternatif bir ” Ücretsiz sanal Telefon Numarası ” bu şekilde işlelerinizi yapabilirsiniz. Bu bilgiler muhtemelen size yeterli olacaktır.

İndir: Android için FonYou

İkinci Whatsapp Nasıl Açılır?

Whatsapp’ı açmak için ilk önce bir sanal numara edinmemiz şartdır. Bu hizmeti sunan bir çok uygulamadan ve siteden bahsettik. Bu yönergeleri kullanarak İkinci Whatsapp uygulamasına erişim sağlayabilirsiniz. Herhangi bir zoluk yaşarsanız veya numara elde edemezseniz bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bedava Sanal Numara Alma 2022

Sizlerle paylaştığımız siteler ve uygulamalar haricinde bu listeden de farklı sitelere ulabilirsiniz. Bu durumda bedava sanal numara veren uygulamalar ve siteler sizin sanal numara alma ihtimalinizi yükseltmektedir. Bedava sanal numara veren Listemiz aşağıdadır.

 • Telz
 • 1Talkatone
 • SMS Recieve Free
 • Second Phone Number
 • Numero eSIM
 • Numaratik
 • Phone.com
 • TextNow
 • 1Secure Messenger SafeUm
 • Easy Message
 • Grasshoper
 • Virtual SIM
 • Free Call Text Me
 • CallsUp


Sanal numara ile WhatsApp nasıl açılır?

Sanal numarayla WhatsApp açma işlemleri bu şekilde sitemizden edineceğiniz iblgiler ile hızlı bir şekilde yapabilmektesiniz.

Sanal numara ne işe yarar?

Sanal numara internet dünyasında kimliğinizi gizlemeye yaramaktadır. Size katkısı büyük olacaktır. Kötü yazılımlardan ve tarayıcılardan numaralarınızı bu şekilde saklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap