1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Play Store Nasıl Güncellenir ? 2022

Play Store Nasıl Güncellenir ? 2022
0

Play Store güncelle ile ilgili bu yazımızda bu adımları nasıl kolay bir şekilde hallederiz bunun adımlarını sizlere aktaracağız. Play Store Nasıl Güncellenir ya da cihazımıza hiç yüklenmemiş gibi nasıl yüklenir? Bu uygulama bizlere indirilebilir oyun, uygulama, gazete ve film içeriklerini sunan Android işlemcileri destekleyen bir android mağazadır. Bu uygulama telefonda yüklü gelmektedir. Fakat bazı telefonlarda yüklü olarak gelmemektedir veya sorun ile karşılaşabilmekteyiz. Bunun nedeni sürümden ve telefonun o sürümü desteklememesinden kaynaklanmaktadır. Telefonunuz da bulunan Play Store eğer güncellenmiyorsa tamamen kaldırmamız gerekecek ve size sunmuş olduğumuz apk’ den yeniden yüklemeniz gerekecektir. Size aşağıda belirttiğimiz adımları uygulamanız bu sorunları çözmenize olanak sağlayacaktır.

İçerikteki Başlıklar

Play Store uygulaması nasıl güncellenir?

  1. Altta paylaştığımız linkten uygulamanın apk’ sine ulaşabilirsiniz. Bu tür apkleri cihazınıza yüklemek için cihazınız sizden izin isteyecektir. “Bu türden dosyalar cihazınıza zarar verebilir. Yine de zzzz.apk dosyası adlı dosyayı saklamak istiyor musunuz?” karşılaşacağınız ekran da onay vermeniz istenecektir. Uygulamayı cihazımıza indiriyor ve yüklüyoruz.  Google Play Store APK (1924 indirme)
  2. Yükleme tamamlandıktan sonra size yüklemek ister misiniz diye soracaktır. İşlemlere ok vererek devam etmelisiniz.
  3. Android cihazınızda ”Yükleme engellendi” ileti karşınıza çıkacaktır.
  4. Karşılaştığınız bu ekranda ”Ayarlar” butonuna basıyoruz.
  5. Güvenlik ekranı ekrana çıkacaktır. Burada ise ”Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini aktifleştiriyoruz.
  6. Burada dikkat etmemiz gereken çok önemli bir kısım var ”Yalnızca bu yüklemeye izin verin” seçeneğini seçerek Tamam butonuna basmak bu adımı bu şekilde geçmeliyiz. Bunu şu yüzden önemli diyoruz çünkü sizin genel bir izin vermeniz sonrasında cihazın herhangi bir apk dosyasını kendi kendine yüklemesine izin vermeniz demektir.
  7. Bu aşamaların ardından yapmamız gereken son işlem ”Yükle” adımını tamamlamamız olacaktır.

KYK WiFi Çıkış | Denenmiştir | Kesin Çözümdür 2022

Adımlar çok kolay, bir kere yapmanız sonrasında yapacağınız herhangi bir apk dosyasının aynı şekilde yüklenmesini de sizlere sunuyor. Bu şekilde apk dosyalarınızı indirmeniz ve cihaza yüklemeniz tekrar yapacağınız apk işlemlerinde sizin için basit bir işlem olacaktır.

Google Play güncellenir mi?

Evet. Yazımızın içeriğinde genel bir şekilde bu uygulamanın güncelleme aşamaları yer almaktadır.

Play Store Güncellenmiyor ne yapmalıyım?

Cihazınız da yüklü olan uygulamayı silin ve yazımızda bulunan adımları uygulayın. Sorununuz çözülecektir. Çözülmez ise yorumlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Google Play Store silindi tekrar nasıl yüklenir?

Cihazınızdan uygulama silindi ise makale de bulunan adımları uygulayın ve verilen linkten apkyi indirip devam edin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap