1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Office 2016 Etkinleştirme Lisans Key 2022

Office 2016 Etkinleştirme Lisans Key 2022
0

Office 2016 konusunu işleyeceğimiz bu makale de sizlere Office 2016 Etkinleştirme aşamalarını anlatacağız. Devamında İse Lisans key sizlerle ücretsiz bir şekilde paylaşacağız. Henüz 2022 yılında olmamıza karşı halen revaçta olan bir uygulamadır.

İçerisinde powerpoint, word, excel, Outlook ve bir çok uygulamayı içerisinde barındırmaktadır. Bir çok çalışanların ve öğrencilerin aradığı program olduğu için ücretsiz bir şekilde bulmak isteyen bir çok kişi olabiliyor.

Sizlere vereceğimiz Lisans Anahtarı bu uygulamayı ücretsiz bir biçimde kullanabilmeyi ve projeler üretmeyi amaç etmektedir.

İçerikteki Başlıklar

Office 2016 Etkinleştirme

Office 2016 Etkinleştirme bazı sitelerde araştırdığımız kadarıyla 30 gün deneme sürümü mevcut ve kullanılıyor. Ardından ödenmesi gereken ücreti ödemeniz isteniyor. Web sitelerde ücretsiz şekilde paylaşılan Lisans keyler mevcuttur.

Ancak düzgün çalışıp çalışmamasını bilemiyoruz. O yüzden sizlere bu anahtar keyleri sunuyoruz. Sizlerle paylaşılan cmd’ yi etkinleştirmeniz gerekiyor.

@echo off title Activate Microsoft Office 2016 ALL versions for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo – Microsoft Office Standard 2016&echo – Microsoft Office Professional Plus 2016&echo.&echo.&(if exist “%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs” cd /d “%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16”)&(if exist “%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs” cd /d “%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16″)&(for /f %%x in (‘dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms’) do cscript ospp.vbs /inslic:”..\root\Licenses16\%%x” >nul)&(for /f %%x in (‘dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_mak*.xrm-ms’) do cscript ospp.vbs /inslic:”..\root\Licenses16\%%x” >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office…&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:WFG99 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:DRTFM >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:BTDRB >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:CPQVG >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:XQNVK-8JYDB-WJ9W3-YJ8YR-WFG99 >nul&set i=1 :server if %i%==1 set KMS_Sev=kms7.MSGuides.com if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com if %i%==3 set KMS_Sev=kms9.MSGuides.com if %i%==4 goto notsupported cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo. cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i “successful” && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at msguides.com@gmail.com if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m “Would you like to visit my blog [Y,N]?” & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one… & echo Please wait… & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server) explorer “http://MSGuides.com”&goto halt :notsupported echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.&echo Please try installing the latest version here: bit.ly/downloadmsp :halt pause

Office 2016 Ürün Anahtarı Ücretsiz 2022

Hatırlanacağı gibi 2016 mayıs ayında ilk olarak çıkan bu sürüm gerçekten vazgeçilmezler arasına girmiştir. Gerçi genel kullanımda, özde bir değişiklik hissetmek pek mümkün olmasa da, şablon oluşturma, metin ayarlama gibi ince ayarlarla işimiz varsa değişiklikleri fark edebiliriz.

Microsoft Office 2016 sürümü, günümüzde her bilgisayara uyan bir sürümdür. Bazı office uygulamalarında windows sürümü güncellemenizi isteyebilir. Bilgisayarınız hangisine uygunsa o sürümü indirmelisiniz. Herhangi bir sürümü indirmek işinizi büyük ihtimal görmez.

Aşağıda verilen keyler arasında herhangi birini kullanabilirsiniz. Sunduğumuz keyler denenmiş ve sizler ile paylaşılmıştır. Yabancı forumlarda ve blog sitelerinden de elde edilmiş keyler mevcuttur. Bir çoğu denenmiştir. Microsoft Office tarafından ücretli versiyonları mevcuttur.

İlginizi Çekebilir: Site Hızlandırma 5 Etkili Yöntemi 2022

8NHUB-GTFV6-DE4SW-4SEX5-DG1CR
9C2PK-NWTVB-JMPW8-BFT28-7FTBF
GNH9Y-D2J4T-FJHGG-QRVH7-QPFDW
BGY78-HUNGY-7TFVD-5RSE4-KWA3Z
Y8NHU-9HY7G-T6FD5-RS4WS-GJZE4
YKG8N-FFYG3-22GG2-F7CQD-VXM3P
MKQQC-6BNGY-RMGJ4-K97PP-Q3W92
33BWY-NK7PM-9882M-64VRP-JB6K2
33HT4-6ND3B-X97K8-JYG6K-DYJDP
328NY-6DQ86-VM3VT-MV83B-RC2X2
3R438-MNWG8-MDFPT-MBCMW-RX892
3PQKN-Q2QV3-QGGFQ-R34XX-KQB3P
MKQQC-6BNGY-RMGJ4-K97PP-Q3W92
KT4FH-F8NJW-RGC4Y-R3HTX-JXCX2
M88NW-87GKR-47XPF-XP63C-XTPX2
CJG9V-2NTP4-JDRV7-47HGB-FGDM7


Microsoft Office 2016 Ürün Anahtarı Etkinleştirme Adımları 2022

  • Office sürümünüze uygun bir key seçin ve keyi kopyalayın.
  • Microsoft Office yazılımlar arasından hangisi gerekiyorsa onu indirin. Örnek ”Excel” olabilir.
  • Sol tarafta “Dosya” sekmesine tıklayın.
  • Açılan menüde “Hesap” sekmesine tıklayın.
  • Açılan pencerede “Ürünü Etkinleştir” adımına ilerleyin.
  • Açılan pencereye lisans keylerden birini yapıştırın ve Office Etkinleştir butonuna tıklayın.
  • Ürün şu an da aktifleştirildi. Programı açmadan kapatın ve tekrar açın. İyi kullanmalar…

Microsoft Office 2016 Ürün Anahtarı paylaştığımız keyler yasal lisanslı keylerdir. Microsoft Office 2016 Lisans Key etkinleştirme ekranında keyleri girebilirsiniz. Diğer sitelerdeki keyleri de kullanabilirsiniz. Bizim verdiğimiz
Lisans keyler denendi ve paylaşıma uygun görülmüştür. Sizler ile paylaşılan keylerden hangisi uygun olduysa sizden sonrakiler için yorumlar kısmında paylaşmanız, bilgi ve paylaşım açısından iyi olacaktır.

Paylaştığımız Lisan keyler %100 orijinal olarak sunulmaktadır. Çok ilgi olduğunda lisansların bazıları kullanılmış ve zamanı bitmiş olabilir. Bu gibi durumlarda yorumlardan ulaşmanız yeterli olacaktır.

Office 2016 Ürün Anahtarı

Sitemizde bir çok anahtar kelimeyi bulabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Office 2016 süresi doldu ne yapmalıyım?

Sarı olarak uyarı görüyorsanız, office programını çevrimiçin şekilde yeniden etkinleştir’ i sonra da satın alma işlemini gerçekleştirin. Microsoft office sitesinden ürün anahtarınızı temin edin ve aktifleştirme işlemini yapın.

Microsoft Office artık ücretli mi?

Microsoft office programları ücretli bir şekilde kullanıcılarına sunulmaktadır. Ancak sitemizdeki ürün anahtarlarını kullanarak programa erişebilirsiniz.

Office ücretsiz kullanma nasıl yapılır?

Office programlarının tümünü word, powerpoint, excel, word gibi programları kullanmak için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Bu programlara ücret ödemeden erişmek için ise sitemizde bulunan bir çok paylaştığımız ürün anahtarını kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir