İnstagram Hesap Dondurma Linki 2022

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma Linki 2022 sosyal medyadan artık uzak kalmak isteyenler veya bir nedenden ötürü dondurmak isteyen kullanıcı sayısı fazlalaştı. İnstagram Hesap Dondurma Linki Bizde bu konu hakkında bir içerik paylaşarak kullanıcıların rahatlıkla bu işlemleri yapmalarını sağlıyoruz. Hesapları tamamen silmek yerine dondurmak akla gelen ilk fikir olmaya başladı. Kullanıcıların bu işlemi rahatlıkla yapmaları için ise adımları göstermekteyiz.

İçerikteki Başlıklar

İnstagram Hesap Dondurma

Özellikle son senelerde artık sosyal medya hayattaki vazgeçilmezler arasında bulunmaktadır. Ancak sosyal medyayı bu şekilde kullananların aksine bu anlayışın zıttını benimsemiş kişilerde çok fazladır. Eğer sizde sosyal medyalardan vazgeçenlerdenseniz biz size bu işlemi İnstagram Hesap Dondurma şekilnde göstermekteyiz.

Bu işlemleri yapmadan önce bu işlemi yaptıktan sonra neler olacak onları sizlerle paylaşalım;

“Fotoğraflarınız dahil her bilginiz gizleniyor, Instagram bulut sistemine kaydoluyor, silinmiyor. Tekrar hesaba giriş yapmanız için sadece tekrar giriş yapmanız gerekecektir. “

Instagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma Linki

Bu işlemi aslında mobil uygulamadan uygulamanız pek mümkün değildir. Bunu yapmak için tabii ki bir bilgisayara ve internete ihtiyaç vardır. Eğer bilgisayar yoksa, mobil cihazınızın tarayıcısını kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz.

instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Bu linke tıklayanlar hemen 3. adıma geçiş yapabilirler. Eğer işlemleri adım adım takip ederek yapmak isteyenlerdenseniz adımlara geçelim.

1 – instagram.com sitesine girerek profile giriş yapın “Profil” sayfasına girdikten sonra “Profil Düzenle” diyerek devam edin.

2 – Açılan sayfa da sağ alt köşede “Hesabımı geçici olarak kapat” seçeneğine tıklayarak bir sonraki sayfaya yönlendiriliyorsunuz.

3 – Ulaştığınız sayfa ekranında “Hesabını neden kapatıyorsun?” bu soruya cevap vererek ve şifrenizi girdikten sonra cevaplar arasından birini seçerek veya doğrudan “Ara vermek istiyorum” cevabını seçebilirsiniz.

Şifre işlemini hallettikten sonra “Hesabı Geçici Olarak Kapat” seçeneğine tıklamanız Instagram hesap dondurma işlemi için tamamen yeterli olacaktır. Artık profiliniz bilginiz Instagram’da görünmeyecek ve siz yeniden giriş yapana kadar kimse sizin profilinizi görüntüleyemeyecektir.

Hesaba tekrar girdikten sonra fotoğraflarınız girer girmez görünmeyebilir veya eksik bir şekilde gelmiş görüntülüyor olabilirsiniz. Ancak telaşın aksine küçük düzeltmelerini yapabilirsiniz, fotoğraflarınız ve bilgileriniz ilerleyen saatlerde geri gelecektir. Bu işlemler genellikle 7 gün içerisinde bir kez gerçekleştirebileceğiniz işlemlerdir. Bu işlemleri yaparken bu gün kuralını dikkate almalısınız.

İnstagram Hesap Dondurma işlemini yaptıkran sonra hesabı tekrar 3 saat dolduktan sonra açabilirsiniz.

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma

Size vereceğimiz linkten dondurma veya silme işlemini rahatlıkla profile giriş yaparak yapabilirsiniz. Bu işlemler her kullanıcının kendi tercihidir. Herhangi bir profil bozulmasından biz sorumlu değiliz.

Instagram Dondurma İçin Tıkla

Instagram Silme İçin Tıkla

İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Silme

İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Silme için aşağıdaki linke tıklayın.

İnstagram Hesabı Silme Linki

Instagram’a daha önce giriş yaptıysanız “Hesabını Sil” sayfasını görmüş olacaksınız. Eğer giriş yapmadıysanız Instagram bilgilerinizi bu sayfa da girebilirsiniz ve bu ekrana ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfadan ekranınıza “Hesabını neden silmek istiyorsun?” sorusu gelecek burada seçenkelerden birini seçmelisiniz. Bir neden sunmak istemiyorsanız “Başka bir şey” diyerek devam edebilirsiniz.

Şifre alanına şifre bilgilerinizi girin ve “Sil” butonuna tıklayın.

Bu işlemleri yapanlar için; Instagram size yaklaşık 1 ay gibi bir süre tanıyacaktır. Eğer 1 ay içerisinde hesabınıza girmezseniz; 1 ay sonra Instagram Profiliniz ve hesap bilgileriniz tamamen instagram üzerinden silinecektir. 1 ay içerisinde belirtilen süre tamamlanmadan hesabınıza girerseniz vermiş olduğunuz Instagram silme talebiniz otomatik olarak sistemden kaldırılacaktır.

İnstagram Takipçi Hilesi

Instagram takipçi hilesi kullanmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız internet üzerinde bir sürü bu şekilde takipçi kasan site bulabilirsiniz. Sosyal medyaların çoğuna hile ile takipçi hilesi yapabilirsiniz.

Instagram takipçi hilesi iyi bir şekilde yapılabilirse profilinize zarar vermez ve hesabınızı daha verimli kullanmanıza olanak tanır. Bu konuda endişesi olanlar bu hileyi yapmasa daha iyi olur yada bir sosyal medya takipçi platformuna danışmasını öneririz.

Size önereceğimiz siteler;

Bu içerik ilginizi çekti ise Instagram Gizli Hesap Görme içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Yorumlar kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram hesap dondurma ne kadar sürer?

Geçici hesap dondurma işlemi 24 saat sürebilmektedir, bunun akabinde en az 24 saat sonra hesabınızı aktif hale getirmeniz mümkündür. 24 saat geçmesine rağmen hesaba erişmekte sorun yaşıyorsanız bu andan sonra 48 saat daha beklemelisiniz.

Instagram telefondan dondurulur mu?

İnstagram, bilindiği üzere dünyanın en çok kullanıcısına ve kullanımına sahip bir sosyal medya platformudur. 1 milyarı geçik bir üye sayısına ulaşan İnstagram‘ı birçok kişi ise çeşitli nedenlerden dolayı dondurmakta istemektedir. İOS ve Android uygulamalar üzerinden ise bu işlemler gerçekleştirilememektedir. Tarayıcılardan bu işlemi yapabilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık