1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Google Proxima Beta Nedir? İzinsiz Para Çekilmesi 2022

Google Proxima Beta Nedir? İzinsiz Para Çekilmesi 2022
Google Proxima Beta Nedir
0

Google Proxima Beta Nedir? konulu makalemizde son zamanlarda yaşanılan izinsiz para çekilmesi konusunu ele alacağız. Beta şirketi tarafından mağdur edilen kullanıcıların bu işlemlerden nasıl kurtulacağını sizlerle paylaşacağız. İzinsiz işlem yapıldığını belirten kullancılar bir hayli fazlalaştı.

Kullanıcıların neden bu kadar şikayetler ve itirazlarda bulunduğunu anlamak çok zor olmasa gerek. İzinleri olmadan ve üyesi olsun veya olmasın bu işlemler bu şekilde(izinsiz) yapılmaktadır.

İçerikteki Başlıklar

Google Proxima Beta nasıl iptal edilir?

Google Proxima Beta nasıl iptal edilir? bu işlemi yapmak için Play Store uygulamasına giriş yapın. Bu ekran da profilinize giriş yapın. Bu ekran da karşınıza ” Ödemeler ve Abonelikler ” sekmesine girin. ” Abonelikler ” sekmesine devam edin. Bu ekran da abone olunan uygulamalar karşınıza çıkacaktır. Google Proxima uygulaması olup olmadığına bakın, bu ekran da görünen bir uygulama varsa ” Kaldır ” tuşuna tıklayın. Uygulama kaldırıldıktan sonra abonelik işleminiz iptal edilecektir. İptal edildikten sonra sizden herhangi bir ücret alınmaz.

Google Proxima Beta Para İadesi

Google proxima beta para iadesi için bir çok kişi mağduriyetlerini google üzerinden paylaşmaktadır. İnternette bu şikayetleri görmeniz çok muhtemeldir. Çok kullanıcısı olduğu için bu oran da mağduriyet yaşayanlar da bir hayli fazladır.

Google proxima beta para iadesi almak için ise bu uygulamayı yanlışlıkla temin ettiğinizi yardım merkezine bildirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı hiç yüklemeden de mağduriyet yaşayanlar mevcuttur. Yardım merkezine bununla ilgili kuracağınız iletişim de bu durumları izah ederek paranızı geri alabilirsiniz.

Google proxima beta para iadesi için her halükarda iletişim kurmanız gerekir. Aksi halde ödemeniz geri ödenmeyecektir. Uygulama dijital bir uygulama olduğu için biraz uğraştırıcı olabiliyor. Ancak ne kadar çabuk yardım merkezi ile iletişime geçerseniz o kadar işlemleriniz daha kolay olacaktır. Adımların doğru uygulanması neticesinde para iadesi yapılacaktır. Google yardım merkezi ve daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Bunun haricinde uygulamayı temin ettiniz diyelim, 30 dakikalık bir süre zarfında aboneliği iptal edebilirsiniz. Bu da yetmezse;

Bir satıcıdan para iadesi istemek için;

Geri ödeme isteğinde bulunmak için satıcıyla şu şekilde iletişime geçebilirsiniz:

  1. Google Payments‘ta oturum açın.
  2. Geri ödeme almak istediğiniz siparişe tıklayın.
  3. Makbuzun alt kısmında Bize ulaşın sekmesine tıklayın.
  4. “Konu” menüsünden Bir öğe için geri ödeme almak veya öğeyi iade etmek istiyorum‘u seçebilirsiniz.
  5. Mesaj alanına ayrıntılarınızı girin.
  6. E-posta gönder‘i seçin ve e-mail gönderin.

Not: Bazı satıcılar geri ödeme olanağı sunmayabilir, bazı satıcılar da işlem ücretleri alabilir. İsteğinize yanıt vermesi için lütfen satıcıya 2 iş günü süre tanıyın.

Google Proxima Nasıl İptal Edilir?

Google Proxima Nasıl İptal Edilir sorusu, uygulamaya izinleri dışında veya kullanmaktan vazgeçilmesi sonrasında sıkça sorulan bir sorudur. Piyasa’ da Pubg yaratıcıları olarak bilinen Tencent Games uygulaması olduğu iddia edilmektedir. Bu iddia herhangi bir kanıt olmaması nedeniyle sadece böyle bir iddiadır. Dünya genelinde bu uygulama hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Kesinlikle kullanılmamasını önermemiz gerekmektedir. Bu uygulamayı edindi iseniz hemen cihazlarınızdan kaldırmanızı öneririz.

Google Proxima İletişim Var Mıdır?

Google proxima iletişim konusunda birçok kişi mağduriyet yaşamaktadır. İnternette binlerce şikayetler yayınlanmaktadır. Bu şikayetler genel olarak izinsiz para çekildiğini ve uygulamayı kullanmadan bile para çektiğini iddia eden şikayetler yer almaktadır. Google Proxima Beta iletişim bilgisi arayan kişiler kesin olarak mağduriyet yaşamaktadırlar. Çünkü herhangi bir iletişim bilgisi yer almamaktadır. Ancak bunun muhatabı olarak Google alınabilir. Yardım merkezi ile iletişime geçmenizi öneririz. Bunun haricinde iletişim arayanlar bulamayacaklardır.

Google Proxima Beta Şikayet 2022

Uygulamayı edinen veya edinmeyen kişilerin şikayette bulunduğu bu şikayetlerini Arama motorlarına yazdıkları ve Google Proxima Beta şikayeti adı altında bir çok şikayet mevcut. Şikayetlerin yazıldığı siteleri arama motoru üzerinden bulmanız mümkün, fakat herhangi bir çözüm bulan yok. Bu şikayetler genel olarak bir çok kesimi kapsamaktadır. İnternet alışverişi açık olan kartlarda sık karşılaşılan bir sorundur. Bu işlem eğer sizin bilginiz dahilinde değil ise bu ücreti bankalardan da itiraz ederek geri alma şansınız bulunmaktadır. Bu uygulamanın aracılığını yapan Play store’ da bu mağduriyetlerden nasibini almaktadır. Yasal yollara başvuranlar da olmaktadır.

Bu içeriğimzde Google Proxima nedir ve nasıl iptal edilir ? sorusuna yanıtlar ve sorunları çözmeye yönelik adımlar ile ilgili bilgiler verdik. Bu uygulama ile ilgili olumlu olumsuz bildirimde bulunmak ve sorunların çözümleri olabilir, sorunuz olabilir bizlere yorum bölümden ulaşabilirsiniz. Ayrıca şu sıralarda güncel bilgiler almak için sitemizdeki diğer makalelere göz atabilirsiniz.

Google Proxima Oyunları Video

Bu içerik ilginiz çekebilir: 4 Gb Ram Oyunlar Listesi 2022

Proxima Beta Oyunları Nelerdir?

Proxima Beta yazdığımızda karşımıza gelen Level Infinite firmasıdır. Bu firmanın şu an da piyasa da bulunan oyunları şu şekildedir;
Pubg Mobile, Goddess Of Victory: Nikke, Tower Of Fantasy, Arena Of Valor, Fashion Dream, ChimeraLand, Contra Return, Alchemy Stars: Aurora Blast oyunları yer almaktadır. Bu oyunları play store üzerinden göz atabilirsiniz.

Yorum Yap