1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Canva Pro Sınırsız ve Ücretsiz Full Hesap 2022 🧑‍🎨

Canva Pro Sınırsız ve Ücretsiz Full Hesap 2022 🧑‍🎨
0

Canva Pro tamamen sınırsız ve ücretsiz kullanabileceğiniz bir hesaptır. Size vereceğimiz davetiye linki ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bir çok kullanıcının işine yarayan bu site de site kuranlar, instagram da işlem yapanlar, youtube için kapak fotoğrafları yapanlar daha bir çok işlem için bir çok özelliği kullanmanız mümkündür.

İnternet üzerinde bir çok yöntem bulabilirsiniz. Ancak size tek yöntem ve tek tıklama ile bu işlemleri yapmanıza gerek kalmadan profilinize giriş yaparak işlemlere başlayabileceksiniz.

İçerikteki Başlıklar

Canva PRO Sınırsız ve Ücretsiz nasıl kullanılır?

Ücretsiz bir şekilde canva.com girerek üye olmalısınız. Üye olduktan sonra işlemlerinizi yürütmeniz için size vereceğimiz linke tıklayın ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

DAVET LİNKİ

Bağlantı da canva pro ücretsiz linki mevcut giriş yaptığınız da hemen canva pro sınırsız kullanabilirsiniz. Üyelik sınırı mevcuttur. Hemen girin yerinizi alın.

Davet linkinde herhangi bir sorun olursa yorumlardan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Office 2016 Etkinleştirme Lisans Key Ücretsiz 2022

Canva Pro Özelliklerin ‘de Neler Mevcuttur?

Canva Pro Özelliklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Öğretmenler, işletmeler ve pazaryerleri, öğrenciler, tasarımcılar, fotoğrafçılar ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

Canva yeni olanlar için, her türden ve fotoğrafları düzenlemeniz için işbirliği yapmanıza ve grafik oluşturmanıza olanak sağlayan grafik tasarım aracıdır. Her türlü görsel parçayı oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç şablon ve devasa bir kütüphanesi, vektörler, simgeler, tasarımlar ve fotoğraflar var.

Sosyal medya, sunum, el ilanları, poster, kart, blog afişi, sunum grafik, harf başlığı, dergi kapağı, sertifika, özgeçmiş, kitap kapağı, duvar kağıdı, CD kapak, broşür, kartpostal gibi büyük bir tasarım koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz.

Bu tasarımlar Canva’ yı iş için nasıl kullanmayı planladığınıza göre kategorize edilmiştir. Örneğin, pazarlama için kullanıyorsanız, pazarlama kategorisinden tasarım seçebilirsiniz.

Eğitim için Canva kullanıyorsanız Eğitim kategorisinden ilgili tasarımları seçebilirsiniz.

Geniş çeşit şablon, tasarım, çizimler, şekiller, stok görselleri, fotoğraflar ve simgelerle size sunar.

Tecrübeniz zaten oluşturduğunuz tasarımlara göre özelleştirilmiştir. İşinizi kolaylaştıracak ilgili şablon ve tasarımlar elde edeceksiniz.

Canva Pro Fiyatı Ne Kadar?

Aylık ücreti 55 lira civarındadır. Linkimizden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Canva Ücretli midir?

Evet ücretlidir. Fiyatları 54,99′ dan başlamaktadır.

Canva Kimlere Ücretsizdir?

Canva öğretmenlere ücretsizdir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir